Veilinghuis Het Pand
  • GROTE gesculpteerde houten arend, fijn gedetailleerd
SOLD
GROTE gesculpteerde houten arend, fijn gedetailleerd

VOOR DE VEILING VAN ZONDAG 3 DECEMBER - FOR THE AUCTION SUNDAY 3 DECEMBER - POUR LA VENTE AUX ENCHERES DIMANCHE 3 DECEMBRE - FÜR DIE AUKTION SONNTAG 3 DECEMBER. GROTE antieke gesculpteerde houten arend, zeer fijn gedetailleerd, 55cm x 45cm, totale hoogte 44cm. Alle inlichtingen en de digitale catalogus van de komende veiling vindt u op de website www.veilinghuishetpand.be. De ontbrekende lotnummers worden regelmatig aangevuld. Veel kijkplezier.

Request for more information
See more items of this dealer
Print
Veilinghuis Het Pand
Address:
Kasteelstraat 8 ,
8600 Diksmuide
Region: Westhoek
Country: Belgium
Tel.: +32 (0)474 49 13 17
E-mail: info@veilinghuishetpand.be
Website: www.veilinghuishetpand.be

"Moeder met kindje op boerenpaard" terra cotta van R. Aurili

"Jonge boerin met dochtertje op boerenpaard" grote terra cotta beeldengroep van Richard Aurili. 44cm x 20cm, hoogte 53cm.  Deze grote beeldengroep is vrij uit ter hand te koop.

Massief zilveren Brugs

Massief zilveren Brugs "water-en wijn" set + onderschaal

Massief zilveren Brugs "water-en wijn" set met de bijhorende zilveren onderschaal.  Edelsmid : Frans Van Cauwenberghe : 1796 - 1870, hij was werkzaam te Brugge tussen 1825 en 1870 met als merkteken "vier bolletjes".  Hoogte kannetjes 14cm - onderschaal 20cmx28cm - gewicht 610gram.  Dit mooie set is vrij uit ter hand te koop.

"Sint Barbara" groot houten beeld polychroom 18de eeuw

"Sint Barbara" groot houten beeld, polychroom, 18de eeuw. Hoogte 104cm. Dit prachtig beeld is vrij uit ter hand te koop.

Grote antieke Vlaamse houten Madonna ca 1800

Grote antieke Vlaamse houten Madonna, polychroom met zilveren kroontjes en zilveren scepter ca 1800. Totale hoogte 92cm.  Dit beeld is vrij uit ter hand te koop.

"Heilige Aloysius van Gonzaga" antiek houten kerkbeeld

"Heilige Aloysius van Gonzaga" antiek houten beeld 1ste helft 19de eeuw. Dit beeld is vrij uit ter hand te koop. Het is vrijblijvend te bezichtigen op afspraak.

SOLD

SOLD

"Saint Michel" prachtig groot neogotiek beeld

"Saint Michel" prachtig groot neogotiek beeld, polychroom, in perfecte staat. Totale hoogte 82cm.  DIT BEELD IS VERKOCHT.

SOLD
Eretekens, sabel, hoofddeksel van een pauselijke kamerheer

SOLD

Eretekens, sabel, hoofddeksel en mantel van een pauselijke kamerheer. Uitzonderlijke collectie.  Wordt geveild op zondag 26 mei te Diksmuide.  Raadpleeg de digitale catalogus van de veiling op de website www.veilinghuishetpand.be

SOLD
Prachtige neogotieke handgeschilderde kruisweg

SOLD

Prachtige volledige neogotieke kruisweg handgeschilderd.  Deze kruisweg wordt geveild op zondag 26 mei te Diksmuide.  Raadpleeg de website www.veilinghuishetpand.be voor de digitale catalogus van de veiling.

SOLD
Gedoreerde sierketting van een kamerheer van een paus

SOLD

Gedoreerde sierketting van een kamerheer van de paus met mooie pauselijke insignes.  ZELDZAAM  deze ketting wordt geveild op zondag 26 mei te Diksmuide.  Raadpleeg de website voor de digitale catalogus van de veiling  www.veilinghuishetpand.be

SOLD

SOLD

"Sint Nicolaas" prachig antiek houten beeld, polychroom

VOOR DE VEILING VAN ZONDAG 26 MEI.  "Sint Nicolaas met de kindjes in de pekelkuip". Prachtig antiek houten beeld, hoogte 107cm.  De digitale catalogus  van de veiling vindt u op de website www.veilinghuishetpand.be

SOLD
Antiek zilveren wierookvat + zilveren wierookscheepje

SOLD

VOOR DE VEILING VAN ZONDAG 26 MEI.  Antiek zilveren wierookvat hoogte 28cm + een zilveren wierookscheepje.  Voor de digitale catalogus van de komende veiling raadpleeg onze website www.veilinghuishetpand.be  Op de veiling van 26 mei zal er terug een groot aanbod zijn van waardevol devotionalia.